تماس با ما

خوشحال می‌شویم که بتوانیم به سوالات و یا درخواستهای مربوط به منابع وبسایت کلمه یاری برسانیم. شما می‌توانید از طرق زیر با ما در تماس باشید:

فرم ارتباطی

لطفا فرم زیر را پر کنید و ما در اولین فرصت با شما تماس می گیریم

لطفا کد کشوری را حتما بنویسید

با کلیک کردن بر روی دکمه “ارسال” شما این اجازه را به ما می ‌دهید تا نام و شماره واتساپ شما را جمع آوری کنیم تا بتوانیم در اولین فرصت با شما تماس بگیریم و بتوانیم هدف اصلیمان که کمک کردن و پاسخ دادن به سوال ‌های شما است را به بهترین نحو ممکن انجام دهیم. برای مطلع شدن از اینکه اطلاعات شخصی شما چگونه ذخیره، استفاده و به اشتراک گذاشته می شود (با تیم ما برای کمک به شما)، و برای دانستن راه های حفاظت از حریم شخصیتان، لطفا قسمت “Privacy PolicyPrivacy Policy” را مطالعه کنید. شما می توانید این اجازه را در هر زمان باطل کنید.

چت آنلاین

وقتی بر روی آیکون چت که پایین صفحه در سمت راست است بزنید، ما چند سوال کلی میپرسیم و شما را به یکی از نمایندگانمان انتقال میدهیم تا شما را یاری کنند.

سوالهای متعدد پرسیده شده

چرا باید برای استفاده از اطلاعاتم اجازه بدهم؟

در مواقع مختلف و برای بهتر کمک کردن به شما احتیاج است که اطلاعاتی که به ما میدهید با افراد دیگر به اشتراک گذاشته شوند. به طور مثال:

  • - اگر درخواست انجیل دارید، ما باید اطلاعات شما را به کتاب رسان هایمان بدهیم تا بتوانند انجیل را به دست شما برسانند.
  • - اگر سوالی دارید که احتیاج است یکی از اعضای تیم ما در کلمه به آن پاسخ دهد، نماینده ای که با شما چت میکند احتیاج به اجازه شما دارد تا بتواند اطلاعات شما را با آن عضو تیم در میان بگذارد.
چرا من را به واتساپ انتقال می دهید؟

به دو دلیل

  • - در مواقعی که باید پس از بسته شدن چت آنلاین و یا ارسال شدن فرم با شما تماس بگیریم تا جواب سوال و یا درخواست شما را بدهیم.
  • - میخواهیم اطلاعاتی که لازم است را در فضایی امن از شما بپرسیم.