You are here

پیام انجیل به‌گوش ایرانیان می‌رسد

 

از اینکه در روزهای اخیر از طریق رسانه‌های عمومی پیام خوش انجیل به ایران و ایرانیان می‌رسد بسیار خرسندیم و برای همۀ دست‌اندرکاران خدا را شکر نموده، تقاضای دعا داریم. ما نیز به‌سهم خود افتخار شریک شدن در این خدمت را داشته‌ایم و از این رو با خوشحالی به عرض خوانندگان گرامی می‌رسانیم که وب‌سایت مجلۀ "کلمه" از ماه مه کار خود را آغاز نموده است. ممکن است این سؤال پیش آید که هدف از این کار چیست؟ شاید بتوان در یک جمله این گفت که هدف این وب‌سایت، هم رساندن پیام خوش انجیل و هم شاگردسازی ایمانداران می‌باشد.

در دنیای امروز وسائل ارتباط جمعی و مخصوصاً اینترنت این امکان را به‌وجود آورده که اطلاعات به‌طرز صحیح و سریع به جامعه و خصوصاً به قشر جوان برسد. با بهره‌گیری از این تسهیلات اطلاعاتی، خادمین "کلمه" بر آن شدند که مجموعه‌ای از مقالات معلمین برجستۀ مسیحی که حتی با گذشت حدود یک دهه هنوز آموزنده و پر بار است را برای تقویت و تعذیه روحانی در اختیار ایمانداران قرار دهند. مجلۀ "کلمه" تاکنون بیشتر در دسترس مسیحیان خارج از کشور بوده است ولی توسط اینترنت این امکان برای ایرانیان داخل کشور نیز فراهم می‌آید که از محتویات این مجله آگاه گردند.

همچنین مسئولین "کلمه" خواستار این هستند که کلام خدا و مقالات روحانی مربوط به آن را هر چه بیشتر در دسترس همۀ ایرانیان به‌خصوص قشر جوان قرار دهند. مطالب متنوع سایت شامل مقالات بشارتی، تعلیمی، تأملات روحانی، معرفی ادبیات مسیحی و نگرش مسیحیت به جهان امروز می‌باشد. همچنین مراجعه‌کنندگان وب سایت از طریق بخش راز و نیازهای روزانه، تشویق و از لحاظ روحانی تغذیۀ خواهد شد. امیدواریم که این بخش هم برای حق‌جویان و هم برای ایمانداران باعث برکت باشد.

در حال حاضر مجلۀ "کلمه" به‌طور مرتب هر سه ماه یکبار چاپ می‌شود. وب‌سایت "کلمه" این امکان را می‌دهد که مراجعه‌کنندگان نه تنها از محتوای شماره‌های گذشتۀ "کلمه" بهره ببرند بلکه مقالاتی دربارۀ موضوعات روز از دیدگاه مسیحیت را نیز در این وب‌سایت مطالعه کنند. با توجه به اینکه محتویات شماره‌های جدید مجله مدتی پس از چاپ و انتشار در وب‌سایت قرار خواهد گرفت، امیدواریم محتوای غنی وب‌سایت باعث تشویق مراجعه‌کنندگانی شود که علاقه‌مندند از محتوای غنی‌تر خود مجلۀ "کلمه" نوبر محصول را برداشت کنند.

در برنامه‌های آینده در نظر داریم که دروس مکاتبه‌ای کتاب‌مقدس را نیز در این وب‌سایت قرار دهیم و همچنین بروشور کامل و جدید انتشارات ایلام که شامل مجموعه‌ای کامل از کتب مسیحی فارسی، فیلم، سی‌دی و غیره می‌باشد، به این وسیله در دسترس همگان قرار خواهد گرفت تا مراجعه‌کنندگان بتوانند از طریق اینترنت سفارشات خود را ارسال کنند.

از خوانندگان مجله دعوت می‌کنیم که به وب‌سایت جدید مجلۀ "کلمه" مراجعه کنند و دوستان و آشنایان خود را نیز از آن مطلع سازند. همچنین خواهشمندیم نظرات و انتقادات خود را برای هر چه بهتر کردن مجله برای ما ارسال دارند.

خداوند را برای عملی شدن این امر مهم شکر و سپاس می‌گوییم. همچنین برای عزیزانی که در تحقق پیوستن این رویا زحمات زیادی را متحمل شدند، تقاضای برکت و قوت مخصوص داریم. دعای ما این است که وب‌سایت "کلمه" رسالت مهم خود را در خدمت به ایران و ایرانیان به‌خوبی انجام دهد و باعث بشارت انجیل عیسی مسیح و برکت و تقویت ایمانداران مسیحی در ایران و ایرانیان سراسر جهان گردد. آمین.