You are here

هر روزه با مسیح

 

زمان‌های رازگاهان خود را با خداوند چگونه سپری می‌کنید؟ آیا از این زمان لذت می‌برید؟ آیا احتیاج به موضوعاتی دارید که در کلام خدا آن را مورد تفحص و تأمل قرار دهید؟ آیا احتیاج به کتاب راهنمایی دارید که به شما در این زمینه کمک نماید؟ اگر جواب شما مثبت است پس خوشحال هستیم که سرانجام به فیض و لطف خداوند سری اول مجموعه "هر روزه با مسیح" به فارسی منتشر می‌گردد. ضرورت داشتن یک ارتباط پیوسته و مستمر با خداوند لازمۀ گذراندن وقت تنهایی در حضور او، دعا و تعمق در کلام خداست. جزوۀ "هر روزه با مسیح" موضوعاتی را برای هر شمارۀ خود که ۶۰ روز را در برمی‌گیرد انتخاب نموده و برای هر روز با استفاده از آیات کلام خدا به تجزیه و تحلیل بیشتر موضوع مورد نظر می‌پردازد.

سلوین هیوز، نویسندۀ این سری جزوه‌ها خادم باتجربۀ خداوند است که حدود ۴۰ سال از عمر خود را در امر مشاورۀ مسیحی مشغول بوده، تعالیم زیادی داده و کتب مفیدی را به رشتۀ تحریر درآورده است. یکی از کارهای او سری تأملات روزانه است که باعث برکت مسیحیان زیادی در سراسر جهان گردیده است.

نویسنده در این شماره موضوع هویت حقیقی "True Identity" را انتخاب نموده است. او هویت طبیعی را که هر مسیحی از هنگام تولد جسمانی دارا می‌باشد در کنار هویت جدیدی که در هنگام تولد روحانی از مسیح دریافت می‌کند قرار می‌دهد و ما را تشویق می‌کند تا هویت جدید خود را در مسیح بشناسیم. به عقیدۀ او اکثر ایمانداران به مسیح، مقام و هویت خود را در خداوند درک نمی‌کنند. بدین خاطر بسیار متزلزلند و آسان تسلیم گناه می‌گردند و از یک زندگی پیروزمند مسیحی محروم می‌مانند. بحران هویتی معضلی است که گریبان انسان معاصر را گرفته است و چه مسیحیان و چه غیرمسیحیان سؤالات بسیاری در این مورد دارند که متأسفانه بیشتر آن‌ها بدون جواب مانده است.

نویسنده با چهل سال تجربه متوجه شده است که بسیاری از ما در زندگی خود به‌گونه‌ای رفتار می‌کنیم که دیگران از ما انتظار دارند و در حقیقت نقشی را بازی می‌کنیم که متعلق به ما نیست. به همین دلیل پس از مدتی نقش بازی کردن بالاخره خسته خواهیم شد زیرا به بحران هویتی دچار می‌شویم و نمی‌دانیم که واقعاً که هستیم. ما نباید به آنچه هستیم قانع باشیم بلکه باید تبدیل به چیزی شویم که خداوند خواسته است. ما باید هویت حقیقی خود را بشناسیم و آن را ارج نهیم زیرا مسیح برای دادن این هویت به ما، جان خود را از دست داده است.

بدین وسیله به‌همراه نویسنده مطالعۀ این جزوۀ پرارزش را به شما خوانندگان عزیز توصیه می‌کنیم. باشد که این کتاب شما را به درکی تازه از هویت حقیقی در مسیح راهنمایی کند و روح‌القدس هر چه بیشتر شما را به شباهت مسیح درآورد که الگو و سرمشق ما است.

 

 

برای تهیۀ این کتابچه لطفاً از طریق این ای‌میل با انتشارات ایلام تماس بگریید:

publications@elam.com