You are here

دورۀ آلفا

 
 

کتاب راهنمای دورۀ آلفا که تا کنون ۶ میلیون نفر را در سراسر دنیا به شناخت ایمان مسیحی هدایت کرده است اکنون برای اولین بار به زبان فارسی به‌چاپ رسید.

دورۀ آلفا که شامل ۱۵ مبحث می‌باشد و در طی ۱۰ جلسه برگزار می‌شود، نکات کلیدی ایمان مسیحی را مورد مطالعه قرار می‌دهد. این جلسات با شام شروع شده و پس از یک صحبت کوتاه شرکت‌کنندگان به بحث و تبادل‌نظر در مورد موضوع عنوان شده می‌پردازند. این دوره به‌صورت بسیار ساده و قابل فهم طراحی شده و در حال حاضر ۲۹۰۰۰ جلسۀ آلفا در خانه‌ها، مدارس، بیمارستان‌ها، زندان‌ها، دانشگاه‌ها و دیگر مراکز مهم دنیا برگزار می‌شود. در هر دوره هر یک از شرکت‌کنندگان، یکی از این کتب راهنما که شامل خلاصۀ درس و نکات کلیدی مبحث مورد نظر است را دریافت می‌کنند. در این کتابچه قسمتی هم برای درج یادداشت‌های شخصی و سؤالات درنظر گرفته شده است.

متن کامل مباحث دورۀ آلفا در کتابی به اسم "آلفا -‏ پرسش‌ها و پاسخ‌ها" می‌باشد که توسط نیکی گامبل به زبان انگلیسی نوشته شده است. توصیه می‌شود که افرادی که مایل به برگزاری این جلسات می‌باشند علاوه بر مطالعۀ این نشریات با دیگر رهبران این گروه‌ها نیز مشورت کنند.

برای تهیۀ این کتاب لطفاً با انتشارات ایلام تماس حاصل فرمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دورۀ آلفا و دسترسی به دیگر نشریات آن لطفاً به www.alphacourse.org رجوع کنید.

 

قیمت: ۲،۵۰ پوند

(به انضمام هزینه پست و بسته‌بندی)

نحوۀ سفارش

آدرس پست الکترونیکی:

publications@elam.com

(لطفاً آدرس پستی خود را در نامه الکترونیکی ذکر کنید)

سفارش از طریق کتاب‌فروشی آنلاین:

http://www.elam.com/shop/ProductDetails.aspx?PrdId=38&CatId=3

تلفن اروپا/آسیا: ۹۵۱ ۵۲۰ ۱۴۸۳(۰) ۰۰۴۴

فکس: ۷۰۷ ۴۲۷ ۱۴۸۳(۰) ۰۰۴۴

آدرس پستی:

Elam Publications

 P.O.Box 75, Godalming, Surrey, GU8 6YP, UK